odc.30 – Koniec Leczo

6 października 2010 by 5 o'clock Dodaj swój KOMENTARZ do tych 13, które już są »

Tytuł niewiele zdradza, więc dlaczego ja miałbym zdradzić coś więcej?

Zapraszam do słuchania i do komentowania :)

 

odc.29 – Bunkrów nie ma, ale też jest zajebiście, czyli zwiedzamy Brugge

Wakacyjny, upalny, spokojny odcinek, zachęcający do odwiedzenia jednej z bardziej znanych miejscowości w Belgii a więc miasta Brugge. Pierwotnie miało być więcej Wioli, ale oddaliśmy się urokom samego zwiedzania i jakoś zapominaliśmy o dyktafonie…

W podkaście jest trochę o promie, trochę o Brugge i trochę o F1 (bo teraz moda na sport jest a ja piłki kopanej nie lubię).

Dodatkowo w poniższym pokazie zdjęć możecie zobaczyć gdzie autor z Wiolą spacerowali i ogólnie o czym mowa w podkaście.

no images were found

 

odc.28 – Wybornie

Odcinek z podtekstami…

Postanowiłem dołączyć do tych podkasterów, którzy nagrali odcinek o wyborach.

Jak ktoś ma słabe nerwy to niech nie słucha, jak ktoś nie ma poczucia humoru – niech nie słucha a jak ma na imię Bronisław Maria – niech posłucha i wszyscy inni niech też posłuchają ballady o demokracji 2010.

 

Blogowa Strefa Roberta K – Praca Nie Zając

m4s0n501

W tym odcinku Blogowej Strefy Roberta K. opowiadam o tym jak to strasznie ciężko pracuje się na nocnej zmianie… posłuchajcie.

 

odc.27 – Valentino

W dzisiejszym odcinku prezentuję wywiad z amatorskim zawodnikiem szosowych wyścigów motocyklowych w Polsce, skromnym aczkolwiek kilkukrotnie wygrywającym pojedyncze wyścigi – Michałem Bełzą, zwanym także Valentino.

Podkast w 100% skupiony na tematyce wyścigów motocyklowych, w którym mój gość zdradza arkana tego sportu wraz z omówieniem kosztów całej „zabawy”. Dowiecie się także trochę o technice jazdy a także usłyszycie w jaki sposób zawodnicy podnoszą swoje umiejętności.

 

Blogowa Strefa Roberta K – Reportaż

Dziś w Blogowej Strefie Roberta K. wysłuchacie niedługiego reportażu, który specjalnie dla was dnia pierwszego kwietnia nagrałem. Im dalej w las, tym bardziej prowadzący nabiera tempa, ale tego musicie sami wysłuchać! Serdecznie zapraszam :)

 

Blogowa Strefa Roberta K – Jak wymienić żarówkę przy dźwiękach BBC?

Bojowe zadanie do wykonania – wymiana żarówki w aucie. Każdemu, kto pomyśli tutaj, że to prosta sprawa polecam wyszukanie informacji na temat wymiany żarówek w Golfach serii 4. Okazuje się, że nawet niemieccy konstruktorzy potrafią zrobić coś, co nie do końca trzyma się zasad logiki. No ale wyzwanie podjęte, auto musi mieć założoną prawidłowo żarówkę świateł długich, bo inaczej nie przejdzie przeglądu. Jak napisał w dołączonym raporcie do odmowy zatwierdzenia MOT (odpowiednik polskiego przeglądu technicznego) angielski diagnosta: „auto nie jest bezpieczne na drodze…”
Dodatkowo, całkiem przypadkiem w radiu ustawionym na BBC puścili ciekawą muzykę…

Ci, którzy nie chcą słuchać informacji o wymianie żarówki niech przewiną sobie do trzynastej-czternastej minuty i posłuchają zarówno tego, co mam do powiedzenia o BBC, jak i samej muzyki z radia BBC.

Zapraszam do słuchania :)

 

odc.26 – Ballada o Piotrusiu

Bardzo bardzo późno, aż można by rzec, że wcześnie nagrany odcinek…
Dopadła mnie ni stąd, ni zowąd chęć nagrania kolejnego odcinka i wymęczyłem spokojny, lejący się odcinek muzyczny o jednym z moich ulubionych wokalistów.

Jeśli ktoś lubi dobrą muzykę, to powinien odsłuchać.

 

Blogowa Strefa Roberta K – Wstydzę Się Polskości

Napadło mnie ni stąd ni z owąd i postanowiłem sobie coś nagrać a że czasu na normalny odcinek Próby Mikrofonu wciąż nie mam, to nagrałem kolejny odcinek Blogowej Strefy Roberta K.
Już nie jestem dumny, że jestem Polakiem. Kiedyś byłem dumny, bo nie miałem się czego wstydzić, ale już się wstydzę i to jeszcze jak!

W dzisiejszym odcinku czytam po kolei, jak leci, na żywo komentarze z popularnych serwisów jak WP, Interia czy Onet.

Co sądzę o komentujących internautach? Toż to jest hołota, bydło! Wtórny analfabetyzm a do tego kompletny brak kompetencji, złośliwość, wszechobecna zazdrość, zawiść itd… oto chleb powszedni Polaków w sieci. Czyżbyśmy się uwsteczniali?

Poruszam tematykę dwóch popularnych Polskich sportowców, oraz czytam opinie Polaków na temat zeszłorocznej laureatki angielskiej edycji programu „Mam Talent” – Susan Boyle (na zdjęciu).

Na sam koniec prezentuję nagranie tejże wokalistki, która z kompletnie nieznanej bezrobotnej wieśniaczki stała się najpopularniejszą postacią w UK. Sam/a oceń czy Susan zasłużyła sobie na takie złośliwe komentarze?

Uwaga!. Pewnie nie każdy da radę odsłuchać do końca ten odcinek, bo większość treści zajmuje czytanie żenujących komentarzy pisanych prymitywną Polszczyzną, ale mimo wszystko zachęcam do przesłuchania całości i liczę na komentarze pod odcinkiem.

 

odc.25 – Sheepeople, czyli mózg nam zbędny

27 października 2009 by 5 o'clock Dodaj swój KOMENTARZ do tych 25, które już są »

Już mnie kurwica jasna bierze, widząc jak ludzie dają sobą pomiatać i nic nie robią, by przeciwstawić się nadchodzącemu totalitaryzmowi. Futrowani medialną papką, nieświadomi realnego świata i prawdziwych zagrożeń, wierzą ślepo telewizji. Ufają w migające obrazki a docierające fakty przeczące doniesieniom medialnym są przez tych ludzi odrzucane, bo nieprzyjemne i niewygodne.
Sheepeople – czyli wszyscy ci, którzy ślepo brną w to, co szykuje im odgórnie „system”. Sheepeople posłusznie wykonują nakazy i wierzą w „jedynie słuszną rację” i „prawdę” z TV.

Dzisiejszy temat to Świńska Grypa.


Dasz się zaszczepić? Wiesz co ci wstrzykną? W UK maszyna propagandy już ruszyła. Zastrasza się społeczeństwo początkiem epi/panademii…

We wiadomościach telewizyjnych na BBC oficjalnie podali informację o gwałtownym wzroście przypadków zachorowań, oraz powiedzieli, że już 506 osób trafiło na intensywną terapię. Pomijając fakt, że 90% przypadków to błędne diagnozy (lekarze decydują o rozpoznaniu tej grypy poprzez kontakt telefoniczny z pacjentem!!!) oraz fakt, że parę tygodni wcześniej mówili, że na ten rodzaj grypy przygotowanych jest tylko kilkadziesiąt jedynie miejsc (na całą Anglię), bo sprzęt jest nietypowy i bardzo drogi, to jakoś nikt nigdzie nie słyszał o tych zachorowaniach.
Naukowcy i lekarze nie mają „jaj” by prawdę powiedzieć. Liczy się tylko kasa zasilająca ich konta bankowe…

Ostatnio wybrałem się na wycieczkę rowerową i przejeżdżałem przez sad jabłkowy. Drzewka wysokości 2m ze strasznie małymi, pożółkłymi liśćmi, ale za to z ogromnymi, „zdrowymi” czerwonymi jabłkami rosnącymi niczym kiść winogron… trochę nie na temat, ale o co tu chodzi? Czy naukowcy wiedzą lepiej niż natura, co jest dobre a co nie? Jałowe, genetycznie zmodyfikowane jedzenie futrowane chemią. Czy i ty chcesz jeść takie owoce i warzywa? Tego potrzebujemy dla naszego zdrowia???

W dzisiejszej Próbie Mikrofonu posłuchasz wypowiedzi dr. Piotra Beina na temat zaplanowanej panademii świńskiej grypy. Tak, tak, zaplanowanej przez koncerny farmaceutyczne, których właścicielami są… ale to już powinieneś samemu odkryć.
Poniżej kilka użytecznych linków:
Grypa666 blog – to zbiór najróżniejszych treści związanych ze świńską grypą
Dlaczego nie powinieneś się dać zaszczepić
– Jedna z części wypowiedzi Piotra Beina wykorzystana w Próbie Mikrofonu.
– Gra „Illuminati” pochodząca z 1995 roku.

Jeśli nie doszukasz się żadnych podejrzanych wątków lub jeśli logika nie podpowie ci, że coś tu nie gra, to znaczy, że już jesteś jedną z tych owiec podążających ślepo przed siebie i nie umiejącą myśleć. Jeśli natomiast uważasz, że to kolejna teoria spisku, to przynajmniej zagłęb się w temat i spróbuj przeanalizować jak najwięcej informacji ze źródeł niezależnych – zobaczysz, że wszystko układa się w jedną dobrze zaplanowaną, spójną całość.